Post by Marcin Mielniczuk on Apr 7, 2013 11:06:18 GMT -5
Results and possible national team for Europeans and Worlds 2013.
JUNIOR18 MEN RIGHT 50 KG
1. STECYK, JACEK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. DOBRAKOWSKI, MACIEJ. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. KUBACKA, PATRYK. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. RADZIK, PAWE£. WIKING NISKO;
3. MAKURAT, WOJCIECH. UKS-16 KOSZALIN;
4. FERENC, KASAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 MEN RIGHT 60 KG
1. TALAREK, KRYSTIAN. WILKI MIÊDZYCHÓD;
2. KUBICKI, ALEKSANDER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG
1. ¯WAKU£A, PATRYK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. PIÊTA, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 70 KG
1. ZA£OGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. LECH, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
4. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. ¯UREK, MARTIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
6. DOBRZYÑSKI, £UKASZ. PACO LUBLIN;
7. CAPA£A, DAWID. PACO LUBLIN;
8. JANUSZ, MICHA£. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG
1. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. PANIAK, PAWE£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
4. BUCZEK, KAROL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 80 KG
1. HALOTA, PAWE£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. MADEJA, MICHA£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. FIGURSKI, DANIEL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT +80 KG
1. HARKABUZIK, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. BIELECKI, BART£OMIEJ. PACO LUBLIN;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG
1. KUBACKA, PATRYK. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. RADZIK, PAWE£. WIKING NISKO;
3. MAKURAT, WOJCIECH. UKS-16 KOSZALIN;
4. FERENC, KASAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 MEN LEFT 60 KG
1. TALAREK, KRYSTIAN. WILKI MIÊDZYCHÓD;
2. KUBICKI, ALEKSANDER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG
1. ¯WAKU£A, PATRYK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. PIÊTA, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 70 KG
1. DOBRZYÑSKI, £UKASZ. PACO LUBLIN;
2. CAPA£A, DAWID. PACO LUBLIN;
3. ¯UREK, MARTIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
5. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
6. JANUSZ, MICHA£. UKS-16 KOSZALIN;
7. ZA£OGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG
1. PANIAK, PAWE£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
3. BUCZEK, KAROL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 80 KG
1. HALOTA, PAWE£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. MADEJA, MICHA£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. FIGURSKI, DANIEL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT +80 KG
1. BIELECKI, BART£OMIEJ. PACO LUBLIN;
2. HARKABUZIK, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
6. KUBIAK, JAKUB. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 50 KG
1. DOBRAKOWSKI, MACIEJ. UKS-16 KOSZALIN;
2. STECYK, JACEK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR21 MEN LEFT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 60 KG
1. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 65 KG
1. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KOMISARCZYK, RAFA£. Z£OTY SMOK KIELCE;
4. KRZY¯EWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 70 KG
1. BUGAJ, PATRYK. TITANARM OPOLE;
2. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. SULTANIAN, ISAAC. Z£OTY TUR GDYNIA;
6. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 75 KG
1. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
3. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. ROS£ON, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. RA¬NIEWSKI, £UKASZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 85 KG
1. GRULKOWSKI, JAROS£AW. Z£OTY TUR GDYNIA;
2. £ACIAK, KAMIL. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON WARSZAWA;
4. RYDZEWSKI, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. KACZYÑSKI, PATRYK. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR21 MEN LEFT 90 KG
1. IZBIÑSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW MAZ.;
2. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. GO£O¦, SEBASTIAN. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. MONACHOWICZ, MAREK. PACO LUBLIN;
JUNIOR21 MEN LEFT +90 KG
1. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. JAB£OÑSKI, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. BRZEZINA, ROBERT. TITANARM OPOLE;
4. G£OWACKI, £UKASZ. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
JUNIOR21 MEN LEFT 80 KG
1. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR WOLSZTYN;
2. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 80 KG
1. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR WOLSZTYN;
2. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 60 KG
1. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 65 KG
1. KOMISARCZYK, RAFA£. Z£OTY SMOK KIELCE;
2. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. KRZY¯EWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 70 KG
1. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. BUGAJ, PATRYK. TITANARM OPOLE;
4. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. SULTANIAN, ISAAC. Z£OTY TUR GDYNIA;
6. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 75 KG
1. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RA¬NIEWSKI, £UKASZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
5. ROS£ON, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 85 KG
1. GRULKOWSKI, JAROS£AW. Z£OTY TUR GDYNIA;
2. £ACIAK, KAMIL. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON WARSZAWA;
4. RYDZEWSKI, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. KACZYÑSKI, PATRYK. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR21 MEN RIGHT 90 KG
1. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. IZBIÑSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW MAZ.;
3. MONACHOWICZ, MAREK. PACO LUBLIN;
4. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GO£O¦, SEBASTIAN. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR21 MEN RIGHT +90 KG
1. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. JAB£OÑSKI, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. G£OWACKI, £UKASZ. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
4. BRZEZINA, ROBERT. TITANARM OPOLE;
SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. TRYBUS, RADOS£AW. Z£OTY SMOK KIELCE;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. SOBCZYK, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. KU¦NIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. WI¦NIEWSKI, DAREK. PYTON WARSZAWA;
2. KOTLARZ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. CIBOROWSKI, SYLWESTER. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GLIÑSKI, DOMINIK. PYTON WARSZAWA;
6. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
2. MYSZKIEWICZ, KAROL. PYTON WARSZAWA;
3. PA£ASZEWSKI, GRZEGORZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. CICHOWLAS, DANIEL. PACO LUBLIN;
5. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
6. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
7. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
8. O¯GA, MICHA£. WIKING NISKO;
9. GURAZDA, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
10. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
11. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
12. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO;
2. GROCH, DAWID. WIKING NISKO;
3. SOBCZYK, MARCIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
5. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
6. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
7. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
8. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
9. KACHEL, MICHA£. WILKI MIÊDZYCHÓD;
10. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. WO¬NY, RAFA£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. BARTOSIEWICZ, PIOTR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. PIECHNA, £UKASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. ROSLON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO;
6. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
7. BOGUSZ, £UKASZ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
8. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WÊGRÓW;
9. IZBIÑSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
10. MIKO£AJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA;
11. ZWARDOÑ, KAMIL. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
12. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
13. KU¬NIAR, B£A¯EJ. TITANARM OPOLE;
14. STRU¦, MARCIN. HERAKLES WA£BRZYCH;
15. KRYÑSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
16. GRALAK, JAKUB. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. GOMOLA, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. RZANNY, WIES£AW. TRAKTOR WOLSZTYN;
3. ¦WI¡TEK, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
4. CHMIELEWSKI, MICHA£. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM WROC£AW;
6. WOJTYRA, EMIL. HULK WÊGRÓW;
SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. WÊGLICKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. SZEWCZYK, TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. WATROS, KAMIL. Z£OTY TUR GDYNIA;
4. MOLENDA, MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
6. BIEGUN, £UKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
7. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
8. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
9. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
10. GUMÓ£KA, PRZEMYS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI MIÊDZYCHÓD;
12. O¯GA, MICHA£. OSTRY STRZEGOM;
SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. FUDA£A, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. FURMAN, MARCIN. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. SZCZERBA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. ZAKRZEWSKI, BART£OMIEJ. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. G£OWIÑSKI, ARTUR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. JANCZY, JAKUB. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
6. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
7. WOLFINGER, MARCIN. WIKING NISKO;
8. PAW£OWSKI, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ¯Ó£CIÑSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. MATUSZEWSKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. ¦WIÊCKI, PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. BUDYCH, MACIEJ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. TRYBUS, RADOS£AW. Z£OTY SMOK KIELCE;
2. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. KU¦NIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. SOBCZYK, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. KOTLARZ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. KOMISARCZYK, RAFA£. Z£OTY SMOK KIELCE;
3. CIBOROWSKI, SYLWESTER. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
6. LECH, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. GLIÑSKI, DOMINIK. PYTON WARSZAWA;
8. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
2. MYSZKIEWICZ, KAROL. PYTON WARSZAWA;
3. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PA£ASZEWSKI, GRZEGORZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. ZA£OGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
6. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. CICHOWLAS, DANIEL. PACO LUBLIN;
8. O¯GA, MICHA£. WIKING NISKO;
9. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
10. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO;
3. KAP£AN, MICHA£. Z£OTY TUR GDYNIA;
4. GROCH, DAWID. WIKING NISKO;
5. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
6. SOBCZYK, MARCIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
8. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
9. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
10. KACHEL, MICHA£. WILKI MIÊDZYCHÓD;
11. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
12. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
13. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. WO¬NY, RAFA£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
3. PIECHNA, £UKASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO;
5. ROSLON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. IZBIÑSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
7. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
8. ZWARDOÑ, KAMIL. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
9. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
10. STRU¦, MARCIN. HERAKLES WA£BRZYCH;
11. KU¬NIAR, B£A¯EJ. TITANARM OPOLE;
12. KRYÑSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
13. DZIEDZIELA, JAROS£AW. PYTON WARSZAWA;
14. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
15. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WÊGRÓW;
16. GRALAK, JAKUB. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
17. MIKO£AJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA;
SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. WOJTYRA, EMIL. HULK WÊGRÓW;
2. GRULKOWSKI, JAROS£AW. Z£OTY TUR GDYNIA;
3. GOMOLA, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. OB£USKI, £UKASZ. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. ¦WI¡TEK, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
6. RZANNY, WIES£AW. TRAKTOR WOLSZTYN;
7. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM WROC£AW;
8. CHMIELEWSKI, MICHA£. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. SZEWCZYK, TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. MOLENDA, MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. SZCZERBA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. WÊGLICKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
6. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
7. O¯GA, MICHA£. OSTRY STRZEGOM;
8. REDLICKI, PAWE£. PYTON WARSZAWA;
9. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WO£OMIN;
10. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI MIÊDZYCHÓD;
12. OLBRY¦, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA;
13. GUMÓ£KA, PRZEMYS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
14. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. FUDA£A, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. FURMAN, MARCIN. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. LESZKO, ROBERT. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. G£OWIÑSKI, ARTUR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. JANCZY, JAKUB. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
6. ZAKRZEWSKI, BART£OMIEJ. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM WROC£AW;
8. PAW£OWSKI, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ¯Ó£CIÑSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. G£OWACKI, S£AWOMIR. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
3. BUDYCH, MACIEJ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
4. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. MATUSZEWSKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. ¦WIÊCKI, PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
8. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
MASTER MEN LEFT 90 KG
1. WALE¦KO, WOJTEK. PYTON WARSZAWA;
2. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WO£OMIN;
5. JAWORSKI, TOMASZ. WIKING NISKO;
MASTER MEN LEFT +90 KG
1. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
3. KRAWCZYK, SEBASTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
5. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. WALE¦KO, WOJTEK. PYTON WARSZAWA;
3. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WO£OMIN;
4. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PODGÓRSKI, WIES£AW. PYTON WARSZAWA;
6. JAWORSKI, TOMASZ. WIKING NISKO;
MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. G£OWACKI, S£AWOMIR. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. KRAWCZYK, SEBASTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM WROC£AW;
7. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG
1. LASOTA, PAWE£. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
2. PODGÓRSKI, WIES£AW. PYTON WARSZAWA;
GRANDMASTER MEN LEFT +90 KG
1. GRALAK, STANIS£AW. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. JAB£OÑSKI, WIES£AW. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
3. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. LASOTA, PAWE£. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
2. PODGÓRSKI, WIES£AW. PYTON WARSZAWA;
GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. GRALAK, STANIS£AW. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
3. JAB£OÑSKI, WIES£AW. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
4. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
DISABLED MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. GURAZDA, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. KRAWCZUK, KONRAD. Z£OTY TUR GDYNIA;
DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. KRAWCZUK, KONRAD. Z£OTY TUR GDYNIA;
DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16 KOSZALIN;
2. GUT, EWELINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 50 KG
1. KLEINERT, PAULINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG
1. BACK, OLIMPIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 60 KG
1. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
2. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 65 KG
1. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR18 WOMEN LEFT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16 KOSZALIN;
2. GUT, EWELINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 KG
1. KLEINERT, PAULINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG
1. BACK, OLIMPIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60 KG
1. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
2. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65 KG
1. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 50 KG
1. SKRZYPCZYK, PAULINA. TITANARM OPOLE;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 60 KG
1. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 65 KG
1. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50 KG
1. SKRZYPCZYK, PAULINA. TITANARM OPOLE;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60 KG
1. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65 KG
1. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. £OKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. DAMIÑSKA, JOANNA. ARMSTAL BBRC £ÓD¬;
2. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
3. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
3. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. OSTROWSKA, MA£GORZATA. OSTRY STRZEGOM;
2. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR WOMEN LEFT 80 KG
1. MORCZYÑSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. KIE£BASA, RÓ¯A. TRAKTOR WOLSZTYN;
3. JANCZY, SABINA. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. £OKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. DAMIÑSKA, JOANNA. ARMSTAL BBRC £ÓD¬;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
3. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. OSTROWSKA, MA£GORZATA. OSTRY STRZEGOM;
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
4. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. JANCZY, SABINA. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. MORCZYÑSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. KIE£BASA, RÓ¯A. TRAKTOR WOLSZTYN;
SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
Klasyfikacja Generalna
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 MCKIS TYTAN JAWORZNO 18 12 15 393
2 Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO 9 18 9 324
3 UKS-16 KOSZALIN 15 13 9 294
4 BLACK SCORPION PRZY£EK 11 4 2 184
5 ARMFIGHT PIASECZNO 8 3 4 174
6 PYTON WARSZAWA 6 8 2 148
7 NIEDZWIEDZIE ORAWY 5 9 2 131
8 ARM FANATIC GRUDZIADZ 10 2 1 122
9 Z£OTY TUR GDYNIA 6 1 3 117
10 WIKING NISKO 1 4 2 76
11 WILKI MIEDZYCHÓD 2 1 7 69
12 PACO LUBLIN 2 2 1 50
13 Z£OTY SMOK KIELCE 2 2 2 48
14 Z£OTY NIEDZWIEDZ Z.K. 3 1 1 46
15 TITANARM OPOLE 3 0 2 44
16 TRAKTOR WOLSZTYN 2 3 0 43
17 SDS TOMASZÓW MAZ. 1 1 2 29
18 ARMSTAL BBRC £ÓDZ 2 0 0 20
19 OSTRY STRZEGOM 1 1 0 18
20 HULK WEGRÓW 1 0 0 12
21 FORMA WO£OMIN 0 0 1 9
22 STEELARM WROC£AW 0 0 0 7
23 HERAKLES WA£BRZYCH 0 0 0 0
24 GLADIATOR OSTRÓDA 0 0 0 0
Klasyfikacja juniorów:
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 UKS-16 KOSZALIN 13 11 5 240
2 Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO 4 8 3 139
3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 6 1 5 111
4 BLACK SCORPION PRZY£EK 8 2 0 107
5 NIEDZWIEDZIE ORAWY 4 8 0 96
6 Z£OTY TUR GDYNIA 4 0 0 59
7 PACO LUBLIN 2 2 1 45
8 TITANARM OPOLE 3 0 2 44
9 ARMFIGHT PIASECZNO 2 0 0 35
10 WILKI MIEDZYCHÓD 2 1 1 32
11 WIKING NISKO 0 2 2 31
12 Z£OTY SMOK KIELCE 1 0 2 24
13 ARM FANATIC GRUDZIADZ 2 0 0 20
14 TRAKTOR WOLSZTYN 2 0 0 20
15 SDS TOMASZÓW MAZ. 1 1 0 17
16 PYTON WARSZAWA 0 0 2 10
17 Z£OTY NIEDZWIEDZ Z.K. 0 0 1 9
JUNIOR18 MEN RIGHT 50 KG
1. STECYK, JACEK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. DOBRAKOWSKI, MACIEJ. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 55 KG
1. KUBACKA, PATRYK. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. RADZIK, PAWE£. WIKING NISKO;
3. MAKURAT, WOJCIECH. UKS-16 KOSZALIN;
4. FERENC, KASAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 MEN RIGHT 60 KG
1. TALAREK, KRYSTIAN. WILKI MIÊDZYCHÓD;
2. KUBICKI, ALEKSANDER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 65 KG
1. ¯WAKU£A, PATRYK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. PIÊTA, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 70 KG
1. ZA£OGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. LECH, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
4. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. ¯UREK, MARTIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
6. DOBRZYÑSKI, £UKASZ. PACO LUBLIN;
7. CAPA£A, DAWID. PACO LUBLIN;
8. JANUSZ, MICHA£. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 75 KG
1. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. PANIAK, PAWE£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
4. BUCZEK, KAROL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT 80 KG
1. HALOTA, PAWE£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. MADEJA, MICHA£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. FIGURSKI, DANIEL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN RIGHT +80 KG
1. HARKABUZIK, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. BIELECKI, BART£OMIEJ. PACO LUBLIN;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
JUNIOR18 MEN LEFT 55 KG
1. KUBACKA, PATRYK. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. RADZIK, PAWE£. WIKING NISKO;
3. MAKURAT, WOJCIECH. UKS-16 KOSZALIN;
4. FERENC, KASAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 MEN LEFT 60 KG
1. TALAREK, KRYSTIAN. WILKI MIÊDZYCHÓD;
2. KUBICKI, ALEKSANDER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 65 KG
1. ¯WAKU£A, PATRYK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. PIÊTA, KACPER. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 70 KG
1. DOBRZYÑSKI, £UKASZ. PACO LUBLIN;
2. CAPA£A, DAWID. PACO LUBLIN;
3. ¯UREK, MARTIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
5. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
6. JANUSZ, MICHA£. UKS-16 KOSZALIN;
7. ZA£OGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 MEN LEFT 75 KG
1. PANIAK, PAWE£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
3. BUCZEK, KAROL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 80 KG
1. HALOTA, PAWE£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. MADEJA, MICHA£. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. FIGURSKI, DANIEL. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT +80 KG
1. BIELECKI, BART£OMIEJ. PACO LUBLIN;
2. HARKABUZIK, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. RADZIK, PIOTR. WIKING NISKO;
4. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. JÓZEFEK, NORBERT. WIKING NISKO;
6. KUBIAK, JAKUB. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 MEN LEFT 50 KG
1. DOBRAKOWSKI, MACIEJ. UKS-16 KOSZALIN;
2. STECYK, JACEK. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR21 MEN LEFT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 60 KG
1. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 65 KG
1. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KOMISARCZYK, RAFA£. Z£OTY SMOK KIELCE;
4. KRZY¯EWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 70 KG
1. BUGAJ, PATRYK. TITANARM OPOLE;
2. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. SULTANIAN, ISAAC. Z£OTY TUR GDYNIA;
6. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 75 KG
1. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
3. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. ROS£ON, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. RA¬NIEWSKI, £UKASZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN LEFT 85 KG
1. GRULKOWSKI, JAROS£AW. Z£OTY TUR GDYNIA;
2. £ACIAK, KAMIL. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON WARSZAWA;
4. RYDZEWSKI, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. KACZYÑSKI, PATRYK. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR21 MEN LEFT 90 KG
1. IZBIÑSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW MAZ.;
2. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. GO£O¦, SEBASTIAN. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. MONACHOWICZ, MAREK. PACO LUBLIN;
JUNIOR21 MEN LEFT +90 KG
1. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. JAB£OÑSKI, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. BRZEZINA, ROBERT. TITANARM OPOLE;
4. G£OWACKI, £UKASZ. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
JUNIOR21 MEN LEFT 80 KG
1. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR WOLSZTYN;
2. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 80 KG
1. MOLICKI, KRZYSZTOF. TRAKTOR WOLSZTYN;
2. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 60 KG
1. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 65 KG
1. KOMISARCZYK, RAFA£. Z£OTY SMOK KIELCE;
2. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. KRZY¯EWSKI, JACEK. ARMFIGHT PIASECZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 70 KG
1. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. BUGAJ, PATRYK. TITANARM OPOLE;
4. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. SULTANIAN, ISAAC. Z£OTY TUR GDYNIA;
6. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 75 KG
1. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RA¬NIEWSKI, £UKASZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
5. ROS£ON, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR21 MEN RIGHT 85 KG
1. GRULKOWSKI, JAROS£AW. Z£OTY TUR GDYNIA;
2. £ACIAK, KAMIL. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. ANIKIEL, ADAM. PYTON WARSZAWA;
4. RYDZEWSKI, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. KACZYÑSKI, PATRYK. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR21 MEN RIGHT 90 KG
1. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. IZBIÑSKI, DAWID. SDS TOMASZÓW MAZ.;
3. MONACHOWICZ, MAREK. PACO LUBLIN;
4. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GO£O¦, SEBASTIAN. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR21 MEN RIGHT +90 KG
1. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. JAB£OÑSKI, PIOTR. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. G£OWACKI, £UKASZ. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
4. BRZEZINA, ROBERT. TITANARM OPOLE;
SENIOR MEN LEFT 55 KG
1. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. TRYBUS, RADOS£AW. Z£OTY SMOK KIELCE;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
SENIOR MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. SOBCZYK, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. KU¦NIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 65 KG
1. WI¦NIEWSKI, DAREK. PYTON WARSZAWA;
2. KOTLARZ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. CIBOROWSKI, SYLWESTER. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GLIÑSKI, DOMINIK. PYTON WARSZAWA;
6. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
SENIOR MEN LEFT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
2. MYSZKIEWICZ, KAROL. PYTON WARSZAWA;
3. PA£ASZEWSKI, GRZEGORZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. CICHOWLAS, DANIEL. PACO LUBLIN;
5. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
6. PLUTA, KAMIL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
7. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
8. O¯GA, MICHA£. WIKING NISKO;
9. GURAZDA, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
10. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
11. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
12. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN LEFT 75 KG
1. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO;
2. GROCH, DAWID. WIKING NISKO;
3. SOBCZYK, MARCIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
5. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
6. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
7. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
8. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
9. KACHEL, MICHA£. WILKI MIÊDZYCHÓD;
10. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 80 KG
1. WO¬NY, RAFA£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. BARTOSIEWICZ, PIOTR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. PIECHNA, £UKASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. ROSLON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO;
6. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
7. BOGUSZ, £UKASZ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
8. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WÊGRÓW;
9. IZBIÑSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
10. MIKO£AJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA;
11. ZWARDOÑ, KAMIL. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
12. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
13. KU¬NIAR, B£A¯EJ. TITANARM OPOLE;
14. STRU¦, MARCIN. HERAKLES WA£BRZYCH;
15. KRYÑSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
16. GRALAK, JAKUB. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
SENIOR MEN LEFT 85 KG
1. GOMOLA, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. RZANNY, WIES£AW. TRAKTOR WOLSZTYN;
3. ¦WI¡TEK, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
4. CHMIELEWSKI, MICHA£. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM WROC£AW;
6. WOJTYRA, EMIL. HULK WÊGRÓW;
SENIOR MEN LEFT 90 KG
1. WÊGLICKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. SZEWCZYK, TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. WATROS, KAMIL. Z£OTY TUR GDYNIA;
4. MOLENDA, MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
6. BIEGUN, £UKASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
7. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
8. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
9. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
10. GUMÓ£KA, PRZEMYS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI MIÊDZYCHÓD;
12. O¯GA, MICHA£. OSTRY STRZEGOM;
SENIOR MEN LEFT 100 KG
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. FUDA£A, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. FURMAN, MARCIN. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. SZCZERBA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN LEFT 110 KG
1. ZAKRZEWSKI, BART£OMIEJ. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. G£OWIÑSKI, ARTUR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. JANCZY, JAKUB. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
6. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
7. WOLFINGER, MARCIN. WIKING NISKO;
8. PAW£OWSKI, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
SENIOR MEN LEFT +110 KG
1. ¯Ó£CIÑSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. MATUSZEWSKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. ¦WIÊCKI, PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. BUDYCH, MACIEJ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
SENIOR MEN RIGHT 55 KG
1. TRYBUS, RADOS£AW. Z£OTY SMOK KIELCE;
2. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
SENIOR MEN RIGHT 60 KG
1. KORBIEL, KRYSTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. KU¦NIERCZYK, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. SOBCZYK, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. OKOÑ, RAFA£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
SENIOR MEN RIGHT 65 KG
1. KOTLARZ, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. KOMISARCZYK, RAFA£. Z£OTY SMOK KIELCE;
3. CIBOROWSKI, SYLWESTER. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
4. CIBOROWSKI, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
5. KOWAL, ADRIAN. WIKING NISKO;
6. LECH, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. GLIÑSKI, DOMINIK. PYTON WARSZAWA;
8. KILAN, JAROS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN RIGHT 70 KG
1. PODGÓRSKI, MARIUSZ. PYTON WARSZAWA;
2. MYSZKIEWICZ, KAROL. PYTON WARSZAWA;
3. MUSIA£, DAMIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PA£ASZEWSKI, GRZEGORZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
5. ZA£OGA, CYPRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
6. POPIELARCZYK, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. CICHOWLAS, DANIEL. PACO LUBLIN;
8. O¯GA, MICHA£. WIKING NISKO;
9. R¡CZKA, PATRYK. Z£OTY SMOK KIELCE;
10. MEROÑ, DAWID. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. CIBOROWSKI, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 75 KG
1. BARTOSIEWICZ, DAWID. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. GROCH, DARIUSZ. WIKING NISKO;
3. KAP£AN, MICHA£. Z£OTY TUR GDYNIA;
4. GROCH, DAWID. WIKING NISKO;
5. TAWREL, WOJTEK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
6. SOBCZYK, MARCIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
7. STECYK, ANDRZEJ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
8. JARUGA, MATEUSZ. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
9. SMALCERZ, SZYMON. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
10. KACHEL, MICHA£. WILKI MIÊDZYCHÓD;
11. FR¡CKOWIAK, MATEUSZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
12. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
13. £¡CKI, KRZYSZTOF. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 80 KG
1. BARTOSIEWICZ, PIOTR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. WO¬NY, RAFA£. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
3. PIECHNA, £UKASZ. SDS TOMASZÓW MAZ.;
4. WYRWA, MATEUSZ. WIKING NISKO;
5. ROSLON, KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. IZBIÑSKI, CEZARY. SDS TOMASZÓW MAZ.;
7. URBANIAK, JAKUB. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
8. ZWARDOÑ, KAMIL. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
9. JÊDRZEJCZAK, KEVIN. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
10. STRU¦, MARCIN. HERAKLES WA£BRZYCH;
11. KU¬NIAR, B£A¯EJ. TITANARM OPOLE;
12. KRYÑSKI, KAMIL. PYTON WARSZAWA;
13. DZIEDZIELA, JAROS£AW. PYTON WARSZAWA;
14. DADAN, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
15. CHODYNA, MARIUSZ. HULK WÊGRÓW;
16. GRALAK, JAKUB. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
17. MIKO£AJEWSKI, MATEUSZ. PYTON WARSZAWA;
SENIOR MEN RIGHT 85 KG
1. WOJTYRA, EMIL. HULK WÊGRÓW;
2. GRULKOWSKI, JAROS£AW. Z£OTY TUR GDYNIA;
3. GOMOLA, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. OB£USKI, £UKASZ. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. ¦WI¡TEK, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
6. RZANNY, WIES£AW. TRAKTOR WOLSZTYN;
7. ZBYLUT, MARIUSZ. STEELARM WROC£AW;
8. CHMIELEWSKI, MICHA£. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR MEN RIGHT 90 KG
1. SZEWCZYK, TOMASZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. MOLENDA, MARCIN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. SZCZERBA, PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. WÊGLICKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PELCZAR, TOMASZ. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
6. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
7. O¯GA, MICHA£. OSTRY STRZEGOM;
8. REDLICKI, PAWE£. PYTON WARSZAWA;
9. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WO£OMIN;
10. PACUT, PAWE£. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
11. PODOLSKI, WALDEMAR. WILKI MIÊDZYCHÓD;
12. OLBRY¦, ARTUR. GLADIATOR OSTRÓDA;
13. GUMÓ£KA, PRZEMYS£AW. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
14. ZELEK, DANIEL. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR MEN RIGHT 100 KG
1. MUSZCZAK, DARIUSZ. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. LACHOWICZ, MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. FUDA£A, LUCJAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. FURMAN, MARCIN. Z£OTY TUR GDYNIA;
5. LESZKO, ROBERT. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
SENIOR MEN RIGHT 110 KG
1. G£OWIÑSKI, ARTUR. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. KAJDAS, NATAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. FERENC, ADRIAN. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
4. MAJAK, MAREK. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. JANCZY, JAKUB. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
6. ZAKRZEWSKI, BART£OMIEJ. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM WROC£AW;
8. PAW£OWSKI, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
SENIOR MEN RIGHT +110 KG
1. ¯Ó£CIÑSKI, JAN. PYTON WARSZAWA;
2. G£OWACKI, S£AWOMIR. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
3. BUDYCH, MACIEJ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
4. WALCZAK, SZYMON. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. MATUSZEWSKI, MICHA£. ARMFIGHT PIASECZNO;
6. ¦WIÊCKI, PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO;
7. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
8. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
MASTER MEN LEFT 90 KG
1. WALE¦KO, WOJTEK. PYTON WARSZAWA;
2. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
3. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WO£OMIN;
5. JAWORSKI, TOMASZ. WIKING NISKO;
MASTER MEN LEFT +90 KG
1. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
3. KRAWCZYK, SEBASTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
5. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
MASTER MEN RIGHT 90 KG
1. KWIATKOWSKI, JERZY. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
2. WALE¦KO, WOJTEK. PYTON WARSZAWA;
3. PIELOCH, KRZYSZTOF. FORMA WO£OMIN;
4. SUZOS, DARIUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
5. PODGÓRSKI, WIES£AW. PYTON WARSZAWA;
6. JAWORSKI, TOMASZ. WIKING NISKO;
MASTER MEN RIGHT +90 KG
1. G£OWACKI, S£AWOMIR. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
2. BUKOWSKI, JANUSZ. ARMFIGHT PIASECZNO;
3. KRAWCZYK, SEBASTIAN. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
4. PALCZEWSKI, ROMAN. PYTON WARSZAWA;
5. PALCZEWSKI, PIOTR. PYTON WARSZAWA;
6. SIWEK, KRZYSZTOF. STEELARM WROC£AW;
7. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
GRANDMASTER MEN LEFT 90 KG
1. LASOTA, PAWE£. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
2. PODGÓRSKI, WIES£AW. PYTON WARSZAWA;
GRANDMASTER MEN LEFT +90 KG
1. GRALAK, STANIS£AW. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. JAB£OÑSKI, WIES£AW. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
3. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
4. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
GRANDMASTER MEN RIGHT 90 KG
1. LASOTA, PAWE£. Z£OTY NIED¬WIED¬ Z.K.;
2. PODGÓRSKI, WIES£AW. PYTON WARSZAWA;
GRANDMASTER MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. GRALAK, STANIS£AW. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
3. JAB£OÑSKI, WIES£AW. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
4. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
DISABLED MEN LEFT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
DISABLED MEN LEFT 75 KG
1. GURAZDA, ADAM. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
2. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
DISABLED MEN LEFT 90 KG
1. KRAWCZUK, KONRAD. Z£OTY TUR GDYNIA;
DISABLED MEN LEFT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
DISABLED MEN RIGHT 60 KG
1. GRALAK, MACIEJ. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. WETERLE, PATRYK. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
3. RACHOWKA, £UKASZ. WILKI MIÊDZYCHÓD;
DISABLED MEN RIGHT 75 KG
1. KWIETNIEWSKI, RADEK. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
DISABLED MEN RIGHT 90 KG
1. KRAWCZUK, KONRAD. Z£OTY TUR GDYNIA;
DISABLED MEN RIGHT +90 KG
1. KRÓLIK, KONSTANTY. ARMFIGHT PIASECZNO;
2. £¡CKI, WIES£AW. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16 KOSZALIN;
2. GUT, EWELINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 50 KG
1. KLEINERT, PAULINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 55 KG
1. BACK, OLIMPIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 60 KG
1. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
2. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN LEFT 65 KG
1. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR18 WOMEN LEFT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 45 KG
1. DAMASZK, ANGELIKA. UKS-16 KOSZALIN;
2. GUT, EWELINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 50 KG
1. KLEINERT, PAULINA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 55 KG
1. BACK, OLIMPIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 60 KG
1. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
2. SOBIRAJ, ALICJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT 65 KG
1. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
JUNIOR18 WOMEN RIGHT +70 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 50 KG
1. SKRZYPCZYK, PAULINA. TITANARM OPOLE;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 60 KG
1. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
JUNIOR21 WOMEN LEFT 65 KG
1. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 50 KG
1. SKRZYPCZYK, PAULINA. TITANARM OPOLE;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 60 KG
1. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
JUNIOR21 WOMEN RIGHT 65 KG
1. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. £OKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT 60 KG
1. DAMIÑSKA, JOANNA. ARMSTAL BBRC £ÓD¬;
2. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
3. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN LEFT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
3. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
SENIOR WOMEN LEFT 70 KG
1. OSTROWSKA, MA£GORZATA. OSTRY STRZEGOM;
2. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
SENIOR WOMEN LEFT 80 KG
1. MORCZYÑSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. KIE£BASA, RÓ¯A. TRAKTOR WOLSZTYN;
3. JANCZY, SABINA. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
SENIOR WOMEN LEFT +80 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG
1. KWIATKOWSKA, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
2. £OKIETEK, MARTA. PYTON WARSZAWA;
3. STEFANIAK, NATALIA. UKS-16 KOSZALIN;
SENIOR WOMEN RIGHT 60 KG
1. DAMIÑSKA, JOANNA. ARMSTAL BBRC £ÓD¬;
2. IWANCIO, ARLETA. UKS-16 KOSZALIN;
3. OPALIÑSKA, MARTA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG
1. WAWRZYNIAK, MARLENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. OSTROWSKA, MA£GORZATA. OSTRY STRZEGOM;
3. ZIARKIEWICZ, PATRYCJA. UKS-16 KOSZALIN;
4. WABERSKA, MATYLDA. Z£OTY TUR GDYNIA;
SENIOR WOMEN RIGHT 70 KG
1. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. JANCZY, SABINA. NIED¬WIEDZIE ORAWY;
SENIOR WOMEN RIGHT 80 KG
1. MORCZYÑSKA, MILENA. ARM FANATIC GRUDZI¡DZ;
2. KIE£BASA, RÓ¯A. TRAKTOR WOLSZTYN;
SENIOR WOMEN RIGHT +80 KG
1. FIL, MAGDALENA. BLACK SCORPION PRZY£ÊK;
2. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
MASTER WOMEN LEFT OPEN
1. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
MASTER WOMEN RIGHT OPEN
1. CICHOPEK, BO¯ENA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
2. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
3. £¡CKA, EWA. Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO;
DISABLED WOMEN LEFT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
DISABLED WOMEN RIGHT OPEN
1. TURZYNIECKA, SONIA. MCKIS TYTAN JAWORZNO;
Klasyfikacja Generalna
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 MCKIS TYTAN JAWORZNO 18 12 15 393
2 Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO 9 18 9 324
3 UKS-16 KOSZALIN 15 13 9 294
4 BLACK SCORPION PRZY£EK 11 4 2 184
5 ARMFIGHT PIASECZNO 8 3 4 174
6 PYTON WARSZAWA 6 8 2 148
7 NIEDZWIEDZIE ORAWY 5 9 2 131
8 ARM FANATIC GRUDZIADZ 10 2 1 122
9 Z£OTY TUR GDYNIA 6 1 3 117
10 WIKING NISKO 1 4 2 76
11 WILKI MIEDZYCHÓD 2 1 7 69
12 PACO LUBLIN 2 2 1 50
13 Z£OTY SMOK KIELCE 2 2 2 48
14 Z£OTY NIEDZWIEDZ Z.K. 3 1 1 46
15 TITANARM OPOLE 3 0 2 44
16 TRAKTOR WOLSZTYN 2 3 0 43
17 SDS TOMASZÓW MAZ. 1 1 2 29
18 ARMSTAL BBRC £ÓDZ 2 0 0 20
19 OSTRY STRZEGOM 1 1 0 18
20 HULK WEGRÓW 1 0 0 12
21 FORMA WO£OMIN 0 0 1 9
22 STEELARM WROC£AW 0 0 0 7
23 HERAKLES WA£BRZYCH 0 0 0 0
24 GLADIATOR OSTRÓDA 0 0 0 0
Klasyfikacja juniorów:
Position Club/Country Gold Silver Bronze Points
1 UKS-16 KOSZALIN 13 11 5 240
2 Z£OTY ORZE£ CHOSZCZNO 4 8 3 139
3 MCKIS TYTAN JAWORZNO 6 1 5 111
4 BLACK SCORPION PRZY£EK 8 2 0 107
5 NIEDZWIEDZIE ORAWY 4 8 0 96
6 Z£OTY TUR GDYNIA 4 0 0 59
7 PACO LUBLIN 2 2 1 45
8 TITANARM OPOLE 3 0 2 44
9 ARMFIGHT PIASECZNO 2 0 0 35
10 WILKI MIEDZYCHÓD 2 1 1 32
11 WIKING NISKO 0 2 2 31
12 Z£OTY SMOK KIELCE 1 0 2 24
13 ARM FANATIC GRUDZIADZ 2 0 0 20
14 TRAKTOR WOLSZTYN 2 0 0 20
15 SDS TOMASZÓW MAZ. 1 1 0 17
16 PYTON WARSZAWA 0 0 2 10
17 Z£OTY NIEDZWIEDZ Z.K. 0 0 1 9